בס”ד

 

מדידות קרינה הינו שם כללי למכלול בדיקות ומדידות שנועדו לברר האם אנחנו חשופים לקרינה אלקטרומגנטית מעבר למותר, מדידת קרינה היא למעשה בדיקה שטח המבוצעת ע”י מודד קרינה מוסמך המשתמש בציוד מדידה מאושר ע”י המשרד להגנת הסביבה.

במהלך מדידת הקרינה , מודד הקרינה מסייר באזור המדידה ומבצע דגימות של מדידות בעיקר באזורים בהם יש שהייה רצופה.

לאור תוצאות מדידת הקרינה ניתן לקבוע האם בטוח לשהות במקום זה.

 

ישנם סוגי מדידת קרינה רבים:

מדידת קרינה מרשת הסלולר, מדידת קרינה מרשת החשמל, מדידת קרינה מארונות חשמל, מדידת קרינה בבתי מגורים, מדידת קרינה בעבודה, מדידת קרינה בבתי ספר, מדידת קרינה מאנטנות סלולר, מדידת קרינה משנאי, מדידת קרינה מקווי מתח ועוד

 

בתקופה המודרנית בה אנו חיים, אנו מוקפים במקורות הפולטים קרינה אלקטורמגנטית ולכן מודעות הציבור עולה וכן הדרישה לבצע מדידות קרינה בכדי לקבוע האם יש חריגות קרינה כפי שניתן ללמוד מערכי המדידה של הקרינה.

הציבור מזמין מודדי קרינה שיבצעו עבורם את מדידות קרינה אלקטרומגנטית בבית הנוצרת מעמודי חשמל, קווי מתח גבוהים, שנאים וארונות חשמל. כמו כן מזמינים מדידות קרינה מאנטנות סלולר , מדידות קרינה מטלפון נייד, מדידות קרינה ממיקרוגל, ומדידות קרינה מאינטרנט אלחוטי וכל מקור של קרינה חשוד.

הציבור מזמין את מודד הקרינה שיבצע עבורו בדיקת קרינה סלולארית הנוצרות מאנטנות סלולריות שכמובן חלקן מוסוות ונמצאות על גגות של בתים או אפילו בתוך הבתים.

מדידת הקרינה הופכת לדרישת בסיס  גם בקרב מקומות עבודה, כמוכן יש צורך גבוה לביצוע מדידות קרינה בגני ילדים, מוסדות חינוך, דירות מגורים ובתי עסק.

מדידות הקרינה נעשות בעזרת מכשור מיוחד למדידת קרינה, כאשר מטרת מדידת הקרינה היא לבדוק את רמת הקרינה. כאשר רמת הקרינה גבוהה מהמותר הדבר מהווה סכנה.

מדידת קרינה היא עיסוק רציני המצריך היתר מדידה מטעם המשרד להגנת הסביבה, כמו כן רכישת ציוד מדידה מאושר ע”י המשרד להגנת הסביבה, וכן אופן ביצוע מדידת הקרינה חייב להיעשות ע”פ נוהל מדידת קרינה שכתב הממונה על מדידות הקרינה במשרד להגנת הסביבה.

מדידת קרינה הינה שם מקיף להמון סוגים של מדידות קרינה , באופן כללי שמדברים על מדידת קרינה אנו מתכוונים למדידת קרינה בלתי מייננת מרשת הסלולר RF או מדידת קרינה מרשת החשמל ELF.

מודדי הקרינה שלנו הם מודדי קרינה  מוסמכים מהמשרד להגנת הסביבה. בסיום כל מדידת  קרינה מודד הקרינה כותב דו”ח של מדידת קרינה ובו הוא מפרט את תוצאות הבדיקה ואת ערכי מדידת הקרינה

.
אנו פועלים לביצוע המדידות קרינה בצורה המקצועית ביותר , בשיתוף פעולה עם מומחים לביצוע מדידות קרינה בינלאומיים בנושא נזקי הקרינה, ציוד המדידה הינו מכוייל וכן מאושר לביצוע מדידות קרינה ע”י המשרד להגנת הסביבה.

לייעוץ ראשוני בנושא מדידות קרינה ללא תשלום, או להזמנת מדידת קרינה בבית\ מדידת קרינה בעבודה, מדידת קרינה במוסד חינוכי וכל מדידת קרינה נוספת  אנא מלאו את הטופס הפרטים של מדידת הקרינה , ואחד ממומחי מדידות הקרינה שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי (עד 24 שעות)